post

Farklı genişlik ve seçenekte olan Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak arzuladığınız balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları açılışlar için en ilgi çekici tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar tüm şahısların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları üzerine yazılacak yazı ile tüketicilere yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün büyük alıcı kitlesi tarafından tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü herkesin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları kuruluş sebebi ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada oldukça etkili olan bu reklam araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları renk ve model alternatifleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !