post

Farklı şekil ve seçenekte olan Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak dilediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları açılışlar için en alaka çekimli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün insanların dikkatini çekerek etkili tanıtım için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları üzerine yazılacak ova ile sektöre yeni sürülen bir eserin reklamı yapılabilir. Ürünün büyük alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü herkesin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları firma nedeni ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin reklamını yapmada oldukça etkili olan bu tanıtım araçlarını şirket ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları renk ve model seçenekleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş Şişme Yer Balonu Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !