post

Farklı genişlik ve seçenekte olan Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon açılışlar için en ilgi çekimli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün şahısların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon üzerine yazılacak yazı ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün devasa müşteri kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak eseri herkezin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon kuruluş tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin reklamını yapmada yoğun şekilde etkili olan bu tanıtım araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon renk ve model alternatifleri ile etkili bir tanıtım yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş Şişme Reklam Zemin Balon
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !