post

Farklı ebat ve seçenekte olan Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu fiyatları da beğendiğiniz ya da almak arzuladığınız balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu açılışlar için en alaka cazibeli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar tüm insanların dikkatini çekerek etkili tanıtım için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu üzerine yazılacak ova ile tüketicilere yeni sürülen bir eserin reklamı yapılabilir. Ürünün geniş alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak eseri hepimizin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu firma sebebi ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin reklamını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını şirket ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu renk ve model alternatifleri ile etkili bir tanıtım yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !