post

Farklı ebat ve seçenekte olan Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları açılışlar için en alaka çekimli reklam araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün şahısların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları üzerine yazılacak yazı ile piyasaya yeni sürülen bir eserin reklamı yapılabilir. Ürünün kocaman alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü her insanın tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları firma tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları renk ve model seçenekleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş Şişme Reklam Yer Balonu Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !