post

Farklı ölçü ve seçenekte olan Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon açılışlar için en alaka çekici reklam araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün kişilerin dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon üzerine yazılacak yazı ile sektöre yeni sürülen bir eserin reklamı yapılabilir. Ürünün büyük alıcı kitlesi yönünden tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü herkesin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon firma yönünden özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon renk ve model seçenekleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Özelleştirilmiş 6M Pvc Baskılı Şişme Zemin Balon
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !