post

Dikkatleri firmanızın üzerine çekmeye hazır olun! Tüm gözler markanıza çevrilecek. Kısa süre içinde yüzlerce kişi markanız ile tanışmış olacak. Nasıl mı?

Önemli markalar, kendi renklerini Fly Duba Sahibinden reklam ürünleri ile kitlelere yansıtıyor. Bu reklamın dikkatlerden kaçması kesinlikle olası değil. Hizmet ve ürünlerinizi en iyi biçimde sunabilmek için şişme eserlerin ve ışığın gücünü kullanın.

Partilerin göz bebeği Fly Duba Sahibinden 7 farklı renk seçeneği ile gözlerinizi alamayacaksınız. Fly Duba Sahibinden fazla satan ürünlerimizden biridir. Markaların gözdesi olan bu balon renkleri ve hususi tasarlanabilmesi ile kulağa cazip geliyor. Kaliteli kumaşı ve gösterdiğimiz özen ile Sönmez Inflatables farkı ortaya çıkıyor. 1 yıllık dikiş aksanı garantisi yardımı ile ömrünü daha da uzatıyoruz.

İstenilen biçimde ve şekilde üretilebilmektedir. İçindeki fan motoru yardımıyla çeşidi bozulmadan dolgun bir görüntü sağlanır.

Ekonomik fiyatlar ile kısa zamanda imal yapılan her il ve ilçeye anlaşmalı kargo ile teslimat yapılabilen Fly Duba Sahibinden siz kıymetli müşterilerimizin zevkine sunulmaktadır.