post

Farklı şekil ve seçenekte olan Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu fiyatları da beğendiğiniz ya da almak arzuladığınız balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu açılışlar için en dikkat cazibeli reklam araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün kişilerin dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu üzerine yazılacak yazı ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün büyük alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak eseri herkezin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu şirket nedeni ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada oldukça etkili olan bu tanıtım araçlarını firma ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu renk ve model alternatifleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !