post

Farklı boyut ve seçenekte olan Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları açılışlar için en dikkat çekimli reklam araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün insanların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları üzerine yazılacak ova ile tüketicilere yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün kocaman alıcı kitlesi vasıtası ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak yapımı herkezin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları şirket yönünden özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını firma ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları renk ve model seçenekleri ile etkili bir tanıtım yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Etkinlik İçin Pvc Baskılı Şişme Yer Balonu Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !