post

Farklı şekil ve seçenekte olan Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak dilediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları açılışlar için en alaka çekimli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün şahısların dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları üzerine yazılacak ova ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün kocaman müşteri kitlesi yönünden tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü hepimizin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları şirket yönünden özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin reklamını yapmada yoğun şekilde etkili olan bu tanıtım araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları renk ve model alternatifleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !