post

Farklı şekil ve seçenekte olan Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları açılışlar için en dikkat çekimli reklam araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar tüm kişilerin dikkatini çekerek etkili reklam için yararlı olacaktır.

Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları üzerine yazılacak ova ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün devasa alıcı kitlesi vasıtası ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak ürünü her insanın tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları kuruluş sebebi ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin reklamını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları renk ve model alternatifleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !