post

Farklı şekil ve seçenekte olan Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları fiyatları da beğendiğiniz ya da almak arzuladığınız balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları açılışlar için en ilgi çekimli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar bütün şahısların dikkatini çekerek etkili tanıtım için yararlı olacaktır.

Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları üzerine yazılacak yazı ile piyasaya yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün kocaman alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak eseri herkezin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları şirket sebebi ile özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını şirket ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları renk ve model alternatifleri ile etkili bir tanıtım yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Dev Şişme Reklam Zemin Balon Fiyatları
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !