post

Farklı ebat ve seçenekte olan Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı fiyatları da beğendiğiniz ya da almak istediğiniz balonun ebatına göre değişim göstermektedir. Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı açılışlar için en dikkat cazibeli tanıtım araçlarıdır. Bu eğlenceli araçlar tüm insanların dikkatini çekerek etkili tanıtım için yararlı olacaktır.

Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı üzerine yazılacak yazı ile tüketicilere yeni sürülen bir ürünün reklamı yapılabilir. Ürünün geniş alıcı kitlesi sebebi ile tanınması sağlanır. Ürünün popülaritesi artarak eseri herkesin tanıması için etkili bir yöntemdir. Boyut, renk ve model seçeneklerine bakarak karar verebileceğiniz Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı kuruluş tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Logolu ürünlerinizin tanıtımını yapmada epey bir etkili olan bu reklam araçlarını kuruluş ile iletişim kurarak sipariş verebilirsiniz. Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı renk ve model alternatifleri ile etkili bir reklam yapmanızı sağlayacaktır.

Ürün Adı: Dev Şişme Reklam Yer Balonları Fiyatı
Malzeme: PVC Malzemesi
Boyut: 2,3,4,5,6,8 ve 10 metre
Garanti:
1 yıl
Aksesuar: Tamir takım kiti, Fan Motoru, İp, Kopça
Teslimat yöntemi / zaman: Ödeme aldıktan sonra 3-5 iş günü
Min. Sipariş Adedi: 1 adet, daha fazla siparişleriniz için özel fiyat !